Ota yhteyttä
Ota yhteyttä myyntiin

Ota yhteyttä


ARKANCE SYSTEMS Finland

Käyntiosoite:
Klovinpellontie 1-3
02180 ESPOO
09 2313 2150
info.FI@arkance-systems.com

Y-tunnus: 2709325-1

Ota yhteyttä tästä

Johto


Arto Nieminen

Maajohtaja

arto.nieminen@arkance-systems.com

040 160 1144

Kirsi Palmroos

Talousjohtaja

kirsi.palmroos@arkance-systems.com

040 518 4055

Jani Myllymaa

Myyntijohtaja

jani.myllymaa@arkance-systems.com

040 728 4879

Jukka Kivelä

Palvelujohtaja

jukka.kivela@arkance-systems.com

050 501 3424

Petri Louhi

Tuotejohtaja

petri.louhi@arkance-systems.com

040 762 5919

Kati Kätsyri

Asiantuntijajohtaja

kati.katsyri@arkance-systems.com

041 503 7741

Myynti


Tapani Parmanen

Key Account Manager

tapani.parmanen@arkance-systems.com

040 553 0376

Lenni Saatsi

Renewal Specialist

lassi.horkko@arkance-systems.com

044 2550880

Mikko Sylve

Key Accout Manager

mikko.sylve@arkance-systems.com

044 9019307

Markus Kemppinen

Territory Sales Executive

markus.kemppinen@arkance-systems.com

040 522 9078

Kai Rautakivi

Territory Sales Executive

kai.rautakivi@arkance-systems.com

050 380 4001


Markkinointi

Koulutus ja lähituki




    Ota yhteyttä

    Ota meihin yhteyttä täyttämällä lomake

    * Tähdellä merkityt ovat pakollisia